Cermat - formularz poziom menu

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „CERMAT” Kazimierz Cegiełka podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane.

Sending
Menu
O nas

Zaufaj naszemu wieloletniemu
doświadczeniu

HISTORIA

Ponad 20 lat
na rynku.

Początki działalności firmy sięgają 1996 roku. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Wieluniu przy ulicy Warszawskiej 22. Prowadzimy kompleksową sprzedaż detaliczną i hurtową artykułów wyposażenia łazienek, kuchni i niektórych elementów wyposażenie wnętrz.

P.H.U CERMAT należy do Grupy SBS (www.grupa-sbs.pl) obejmującej kilkadziesiąt hurtowni i dystrybutorów na terenie całego kraju. Jest to największa i najbardziej prężna grupa handlowa działająca w branży instalacyjnej i sanitarnej. W przeważającej większości zaopatrujemy się bezpośrednio u producentów, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu szeroki wybór asortymentu po niezwykle atrakcyjnych cenach.

Profil naszej rodzinnej firmy skupia się przede wszystkim na dostarczeniu wszystkiego tego, co jest potrzebne Państwu do kompleksowego wyposażenia wymarzonej łazienki, ale również i innych pomieszczeń….

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż produktów renomowanych marek szeroko pojętej branży łazienkowej, sanitarnej i budowlanej… Pomożemy zaplanować oraz zaprojektować funkcjonalne i stylowe wnętrze. Doradzimy Państwu i dostarczymy produkty znanych i cenionych firm, które zapewnią trwałość i nowoczesny wygląd na lata. W niełatwych wyborach pomogą nasi wyspecjalizowani sprzedawcy i doradcy klienta, a projektanci wskażą rozwiązania które zaspokoją oraz spełnią Państwa pomysły i oczekiwania…

Serdecznie zapraszamy na zakupy 🙂

Zespół P.H.U ‘’CERMAT” KAZIMIERZ CEGIEŁKA